Overzicht van alle verkopingen
Geachte bezoeker,

Op deze pagina vindt u een overzicht van alle verkopingen op Duiven.net. Als u op een van de onderstaande links klikt (naam verkoping), komt u direct op de gevraagde verkooppagina terecht.

Wilt u bieden, klik dan op "Doe een Bod". Het wijst de weg van zelf. Voor meer gegevens en/of uitleg klik op een van de knoppen links.

Wilt u een overzicht van de bonnen die op dit moment op uw naam staan, klik dan hier om in te loggen.

Veel succes met uw nieuwe aankopen Redactie Duiven.net
Wilt u dat ook uw verkoop via Duiven.net word gehouden, klik dan hier.

Naar begin overzicht verkopingen
Verkoper Start datum Eind datum Bon./Duiven
TOP-AUCTION Joosen W. & D., Halle-Zoersel (B.) 21-11-2019 / 21:44 07-12-2019 / 21:00 20
Top-Auction D. en J. van den Berg, Lemmer 21-11-2019 / 21:45 08-12-2019 / 21:00 28
P.V. de Voorbode, Ede 23-11-2019 / 20:00 07-12-2019 / 18:00 19
P.V. Prins Hendrik, Nijmegen 23-11-2019 / 20:00 07-12-2019 / 22:00 36
P.V. de Zwaluw, Laren (N.Holland) 23-11-2019 / 20:00 07-12-2019 / 23:00 29
P.V. Zwartemeer, Zwartemeer 23-11-2019 / 20:00 07-12-2019 / 21:30 23
Goorbergh & Couwenberg, Breda 25-11-2019 / 11:15 09-12-2019 / 21:00 22
Jouke Rottine, Zwagerbosch (FR.) 25-11-2019 / 16:30 10-12-2019 / 21:00 12
Nico en Ivo van der Veen, Dalen 26-11-2019 / 15:00 11-12-2019 / 21:00 20
S.D. Wierstra, Twijzelerheide (Fr.) (2) 26-11-2019 / 19:15 12-12-2019 / 21:00 20
Henk Scheffel, Elburg 28-11-2019 / 09:29 13-12-2019 / 21:00 22
Jan Grootoonk, Bant (o.a. 2019 1e Bergerac Sect.4) 28-11-2019 / 09:30 14-12-2019 / 21:00 16
P.V. Vitesse, Beilen 28-11-2019 / 20:00 12-12-2019 / 22:00 41
P.V. de Luchtpost, Weesp 28-11-2019 / 20:00 12-12-2019 / 21:30 15
P.V. de Postduif, Amerongen 28-11-2019 / 20:00 12-12-2019 / 22:30 28
TOP-AUCTION Nico-Jan Koenders 29-11-2019 / 18:30 15-12-2019 / 21:00 14
P.V. Ons Genoegen te Braamt 29-11-2019 / 20:00 13-12-2019 / 23:00 43
P.V. De Plassenjagers, Kortenhoef 29-11-2019 / 20:00 13-12-2019 / 21:00 39
P.V. de Reisduif, Groesbeek 29-11-2019 / 20:00 13-12-2019 / 22:30 58
P.V. Steeds-Sneller, Hollandscheveld 29-11-2019 / 20:00 13-12-2019 / 21:30 93
P.V. Deventer te Deventer 29-11-2019 / 20:00 13-12-2019 / 22:00 35
P.V. Ons Genoegen, Ede 30-11-2019 / 20:00 14-12-2019 / 20:30 25
P.V. de Valk, Meppel 30-11-2019 / 20:00 14-12-2019 / 11:00 40
Herman Hendrix, Broekhuizenvorst (programmaduiven) 02-12-2019 / 13:00 16-12-2019 / 21:00 17
Richard Faber, Westzaan 03-12-2019 / 19:15 17-12-2019 / 21:00 26
Coen Brugman, Luttelgeest (Dagfond) 03-12-2019 / 19:20 18-12-2019 / 21:00 17
Rayon Berg en Dal/Fond Union Twente, Rijssen 03-12-2019 / 20:00 17-12-2019 / 22:00 89
Comb. A. Mulder & Zn., Markvelde Deel 2 04-12-2019 / 17:00 19-12-2019 / 21:00 38
Henk Bussing, Zetten 05-12-2019 / 10:00 20-12-2019 / 21:00 22
P.V. De Rode Doffer, Drachten 05-12-2019 / 20:00 19-12-2019 / 22:00 32
P.V. Ons Genoegen, Westerhaar 05-12-2019 / 20:00 19-12-2019 / 21:30 28
P.V. Soest 05-12-2019 / 20:00 19-12-2019 / 22:30 27
TOT. VERK. v. wijlen J.W. Sevenhuysen, Den Helder 06-12-2019 / 12:45 21-12-2019 / 21:00 24
P.V. Welkom Uden 06-12-2019 / 20:00 20-12-2019 / 23:30 45
P.V. de Postduif, Raalte 06-12-2019 / 20:00 20-12-2019 / 23:00 23
P.V. de Postduif, Harlingen 06-12-2019 / 20:00 20-12-2019 / 21:30 16
P.V. de Luchtbode, Doesburg 06-12-2019 / 20:00 20-12-2019 / 22:30 17
P.V. De Vechtvogels, Dalfsen 06-12-2019 / 20:00 20-12-2019 / 22:00 45
P.V. de Koeriers, Bedum 06-12-2019 / 20:00 20-12-2019 / 19:00 30
Top-Auction Douwe en Peter Soepboer, Burgum (Fr.) 06-12-2019 / 20:15 22-12-2019 / 21:00 20
P.V. Nooitgedacht Ochten 07-12-2019 / 20:00 21-12-2019 / 20:00 47
P.V. Almere, Almere 07-12-2019 / 20:00 21-12-2019 / 22:00 27
P.V. De Postiljon Amsterdam 08-12-2019 / 20:00 22-12-2019 / 17:00 14
P.V. de Lingebode, Zetten 09-12-2019 / 20:00 23-12-2019 / 21:30 25
Kweekcentrum Friesland (Jelle Jellema duiven). 09-12-2019 / 22:00 23-12-2019 / 21:00
P.V. de Zwaluw, Elspeet 12-12-2019 / 20:00 26-12-2019 / 22:00
TOP-AUCTIONS KERSTSPECIAL Wulf v. Laar, Elst (Utr.) 12-12-2019 / 22:00 26-12-2019 / 21:00
P.V. de Gevleugelde Vrienden, Bennekom 13-12-2019 / 20:00 27-12-2019 / 22:00
WEFO-Limburg 13-12-2019 / 20:00 27-12-2019 / 21:30
Het Marathonduivenjournaal 13-12-2019 / 20:00 27-12-2019 / 22:30
Gebr. Pouw, Nederhorst den Berg 13-12-2019 / 22:00 27-12-2019 / 21:00
P.V. Elst & Omstreken 14-12-2019 / 20:00 28-12-2019 / 22:30
P.V. Steeds Sneller, Borculo 14-12-2019 / 20:00 28-12-2019 / 21:30
Afdeling 8 GOU vlieggebied NW 14-12-2019 / 20:00 28-12-2019 / 23:00
P.V. De Stormvogels, Ter Apel / Nationaal Inkorfcentrum 0356 Ter Apel 14-12-2019 / 20:00 28-12-2019 / 22:00
P.V. de Gevleugelde Vrienden, Millingen a/d Rijn 15-12-2019 / 20:00 29-12-2019 / 21:30
P.V. de Hoven te Zutphen (De Hoven) 15-12-2019 / 20:00 29-12-2019 / 22:00
TOP-AUCTIONS Edwin Hoogland, Oldebroek 16-12-2019 / 22:00 29-12-2019 / 21:00
Totale verkoop Roobol, Zwijndrecht (Deel 1 Kwekers) 16-12-2019 / 22:01 30-12-2019 / 19:00
Totale verkoop Roobol, Zwijndrecht (Deel 2 Kwekers) 16-12-2019 / 22:02 30-12-2019 / 21:00
Rien en Bas Weijers, Groesbeek 18-12-2019 / 22:00 01-01-2020 / 21:00
J.H. Hak, Maurik (lijnen v. Braad de Joode) In 2018: 2e 3e 3e 4e en 6e NPO 19-12-2019 / 21:00 02-01-2020 / 21:00
Comb. Van Kleef / Hol, Geldermalsen (Jellema / Beens ) 20-12-2019 / 11:25 03-01-2020 / 21:00
P.V. de Postduif, Kampen 20-12-2019 / 20:00 03-01-2020 / 22:00
P.V. het Noorden, Utrecht 20-12-2019 / 20:00 03-01-2020 / 21:30
Noordelijke Kampioenendag te Assen 20-12-2019 / 20:00 03-01-2020 / 22:30
TOP-AUCTION Jan Karsten, Wierden (7e liefhebber van Ned. 2019) 20-12-2019 / 22:00 05-01-2020 / 21:00
P.V. de Vriendschap, Cuijk 21-12-2019 / 20:00 04-01-2020 / 22:00
P.V. de Zwaluw te Beneden-Leeuwen 21-12-2019 / 20:00 04-01-2020 / 21:00
Totale verkoop Roobol, Zwijndrecht (Deel 3 De Oude Vliegduiven) 21-12-2019 / 22:00 04-01-2020 / 21:00
Coen Brugman, Luttelgeest (Zware fond) 23-12-2019 / 22:00 06-01-2020 / 21:00
Kweekcentrum Friesland (Hagens duiven) 24-12-2019 / 22:00 07-01-2020 / 21:00
Willie Bronkhorst, Stokkum (Arie Dijkstra) 25-12-2019 / 22:00 08-01-2020 / 21:00
P.V. Tot Weerziens, Urk 26-12-2019 / 20:00 09-01-2020 / 21:30
P.V. de Klepper Breukelen 26-12-2019 / 20:00 09-01-2020 / 22:00
Bas Jansen, Zutphen 26-12-2019 / 22:00 09-01-2020 / 21:00
Regio B1 (rondje om de Dom) Utrecht 27-12-2019 / 20:00 10-01-2020 / 21:30
Samenspel Maasvallei 27-12-2019 / 20:00 10-01-2020 / 22:00
TOP-AUCTION Ronald Geerdink, Hoogerheide 27-12-2019 / 22:00 10-01-2020 / 21:00
CC8 Afdeling 9 28-12-2019 / 20:00 11-01-2020 / 21:30
P.V. De Postduif TW, Zwartsluis 28-12-2019 / 20:00 11-01-2020 / 22:00
P.V. Velp-Zuid 28-12-2019 / 20:00 10-01-2020 / 20:00
P.V. Ons Genoegen, Ulft 28-12-2019 / 20:00 11-01-2020 / 22:30
P.V. de Luchtpost. Wijchen 03-01-2020 / 20:00 17-01-2020 / 21:30
P.V. de Gruno, Groningen 03-01-2020 / 20:00 17-01-2020 / 22:00
P.V. de Flevopost, Vollenhove 04-01-2020 / 20:00 18-01-2020 / 21:30
Fondclub Betuwe-Waal-Rijn-Combinatie (BWRC) 04-01-2020 / 20:00 18-01-2020 / 22:00
WWracingpigeons 06-01-2020 / 22:00 20-01-2020 / 21:00
Herman Hendrix, Broekhuizenvorst (Jellema duiven) 07-01-2020 / 17:30 21-01-2020 / 21:00
P.V. de Luchtbode, Doorn 07-01-2020 / 20:00 21-01-2020 / 22:00
Bep Stijntjes, Halle (Kwekers) 08-01-2020 / 20:00 22-01-2020 / 21:00
Hielko Klaas Postma, Eenrum 09-01-2020 / 22:00 23-01-2020 / 21:00
P.V. de Zilvermeeuw te Nunspeet 10-01-2020 / 20:00 24-01-2020 / 21:30
P.V. de Vredesduif Noordwolde (Fr.) 10-01-2020 / 20:00 24-01-2020 / 22:00
Kees Mooiweer, Emmen 10-01-2020 / 22:00 24-01-2020 / 21:00
Samenspel Kring de IJssel (Afdeling gou 8) 12-01-2020 / 20:00 26-01-2020 / 22:00
Franz Lange, Lichtenau-Herbram (Duitsland) 13-01-2020 / 22:00 27-01-2020 / 21:00
Comb. Bosman, Doetinchem 14-01-2020 / 22:00 28-01-2020 / 21:00
TOT. VERK. v.d. kwekers Jan van Brandenburg, Andelst (Deel 1) 15-01-2020 / 22:00 29-01-2020 / 21:00
P.V. de Koerier te Utrecht 16-01-2020 / 20:00 30-01-2020 / 22:00
TOT. VERK. v.d. kwekers Jan van Brandenburg, Andelst (Deel 2) 16-01-2020 / 22:00 30-01-2020 / 21:00
P.V. de IJsselvliegers, Wilsum 17-01-2020 / 20:00 31-01-2020 / 22:00
Mans Hekman, Den Ham 17-01-2020 / 20:00 31-01-2020 / 21:00
Kweekcentrum Friesland (UIT TELETEKST DUIVEN) 21-01-2020 / 17:45 04-02-2020 / 21:00
TOT. VERK. (Overnachters) Willem Wagteveld (deel 1). 22-01-2020 / 22:00 05-02-2020 / 21:00
Kweekhok Team van Ginkel en Cor Drost 23-01-2020 / 22:00 06-02-2020 / 21:00
SFG (SUPER FONDCLUB GOU) 24-01-2020 / 20:00 06-02-2020 / 22:00
TOT. VERK. (Overnachters) Willem Wagteveld (deel 2). 24-01-2020 / 22:00 07-02-2020 / 21:00
Gerrit Veerman, Volendam (Betuwe-koppel) 26-01-2020 / 22:00 09-02-2020 / 21:00
Kring 3 van vlieggebied zuid west van afdeling 8 27-01-2020 / 20:00 10-02-2020 / 22:00
Jaap Murre, Yerseke 27-01-2020 / 22:00 10-02-2020 / 21:00
Frank Kwekkeboom, Enschede 28-01-2020 / 22:00 11-02-2020 / 21:00
Totale verkoop Roobol, Zwijndrecht (Deel 4 De jongen 2019) 29-01-2020 / 22:00 12-02-2020 / 21:00
Totale verkoop Roobol, Zwijndrecht (Deel 5 De jongen 2019) 30-01-2020 / 22:00 12-02-2020 / 21:00
P.V. de Postduif, Giesbeek 01-02-2020 / 20:00 15-02-2020 / 22:00
TOT.VERK. Jan Jacobs, Deest (Jan Grootoonk (Bant) en Jan Peters (Bemmel)) 06-02-2020 / 11:00 20-02-2020 / 21:00
FRIESE FOND GLORIE 13-02-2020 / 12:45 27-02-2020 / 21:00
Nico Blokker en Co. Wijk bij Duurstede (jongen 2018) 25-02-2020 / 18:30 12-03-2020 / 21:00
P.V. De Bilt 28-02-2020 / 20:00 14-03-2020 / 22:00

Deze site is onderdeel van Duiven.net
Duiven.net is een site van ADVIDU